Ugens lokale tilbud: Coca-Cola til 10 kr. og Veronia Appassimento vin til 39 kr.

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Langå og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, Min Købmand og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: Coca-Cola eller Fanta til kun 10 kr.

Hos Coop365 kan du nyde en forfriskende Coca-Cola eller Fanta i flere varianter til kun 10 kr. pr. flaske. Flaskerne indeholder 150 cl, og tilbuddet gælder fra torsdag den 9. oktober til onsdag den 15. oktober.

DagliBrugsen: Veronia Appassimento vin til 39 kr.

DagliBrugsen tilbyder den lækre Veronia Appassimento vin fra Sicilien til kun 39 kr. pr. flaske. Du sparer hele 73,95 kr. på før-prisen. Tilbuddet gælder fra fredag den 10. oktober til torsdag den 23. oktober.

Min Købmand: Matilde Original Kakao Skummetmælk til 8 kr.

Min Købmand har et skønt tilbud på Matilde Original Kakao Skummetmælk til kun 8 kr. pr. liter. Der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde pr. dag, og tilbuddet gælder fra fredag den 10. oktober til torsdag den 16. oktober.

Rema 1000: Gøl spegepølse eller kødpølse i skiver til 10 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Gøl spegepølse eller kødpølse i skiver til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet er gældende fra søndag den 12. oktober til lørdag den 18. oktober.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.