Jebjergvej 39 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Langå - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Langå. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Langå er villaen på Jebjergvej 39 nu til salg. Med et rummeligt indre på 232 kvadratmeter fordelt på 5 værelser tilbyder denne villa masser af plads til familien.

Grunden strækker sig over 4740 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter. Denne villa er sat til salg til en pris på 5.095.000 DKK.

En anden ny bolig i området er villaen på Violvej 12 i Stevnstrup. Denne villa dækker et areal på 133 kvadratmeter fordelt på 4 værelser.

Den er placeret på en grund af 812 kvadratmeter og er kommet på markedet med en pris på 2.195.000 DKK. Begge boliger tilbyder unikke muligheder for potentielle købere i Langå.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga